OFERTA DLA DOMU

Wiele urządzeń w domu zużywa energie przez cala dobę. Od lodówki, pompy ciepła po sprzęt codziennego użytku taki jak zmywarka, pralka czy TV. Koszty te w znacznej części pokryć może własna elektrownia fotowoltaiczna z dobrze dobraną instalacją PV. Dzięki programowi Prosument (finansowanemu ze Środków NFOŚiGW) każda instalacja fotowoltaiczna otrzyma wsparcie na zakup i montaż nowych instalacji i mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii do produkcji:

  • energii elektrycznej lub
  • ciepła i energii elektrycznej,

Dla potrzeb budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub wielorodzinnych Klienci otrzymają finansowanie poprzez:

  • dotację

       a) 40% - dla instalacji fotowoltaicznych oraz małych elektrowni wiatrowych,
       b) 20% - dla pozostałych instalacji OZE typu: kolektory słoneczne, pompy ciepła.

  • preferencyjny kredyt

  • Maksymalna wysokość kosztów kwalifikowanych od 100 tys. zł do 450 tys. zł, w zależności od rodzaju beneficjenta i przedsięwzięcia.

greenNet doradcy świadczy kompleksowe usługi doradcze w zakresie doboru urządzeń PV, projektu instalacji i montażu, uzyskania finansowania i dofinansowania projektów fotowoltaicznych.
Bierzemy odpowiedzialność za całościową realizacje projektu inwestycyjnego klienta. Wspieramy naszych klientów we wszystkich etapach realizacji inwestycji, zaczynając od projektu, poprzez pozyskanie finansowania, budowy instalacji fotowoltaicznej, przyłączenie do sieci aż po wieloletni serwis.

OFERTA SKIEROWANA DO CIEBIE

Co to jest fotowoltaika ?

Fotowoltaika (PV) to wytwarzanie prądu elektrycznego dzięki promieniowaniu słonecznemu przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Do produkcji ogniw fotowoltaicznych wykorzystuje się krystaliczny wafel krzemowy.

czytaj więcej

Oferta dla domu

Wiele urządzeń w domu zużywa energie przez cala dobę. Od lodówki, pompy ciepła po sprzęt codziennego użytku taki jak zmywarka, pralka czy TV. Koszty te w znacznej części pokryć może własna elektrownia fotowoltaiczna z dobrze dobraną instalacją PV.

czytaj więcej

Oferta dla firm

Powodzenie działalności przedsiębiorstwa w znacznej mierze uzależnione jest od właściwego doboru jego źródeł finansowania. Dysponowanie przez firmę odpowiednimi środkami, umożliwia jej dalszy rozwój oraz zapewnia płynność finansową.

czytaj więcej

Oferta dla Gmin

Celem działań prowadzonych w Gminach jest budowa świadomości wśród mieszkańców Gminy dotycząca wykorzystania odnawialnych źródeł energii dla osiągnięcia konkretnych korzyści jej mieszkańców i szeroko pojętych korzyści dla całej Gminy.

czytaj więcej